PA1211.850NLT Pulse Electronics Corporation
SPM2007_29.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 85NH 31A 0.55 MOHM SMD
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук