PA1212.151NLT Pulse Electronics
PA1212.151NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 150NH 24A 0.46MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.46mOhm
Current - Saturation (Isat): 30A
Height - Seated (Max): 0.195" (4.96mm)
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 24 A