PA1253NLT Pulse Electronics
PA1253NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: XFRMR 1.8V 1A 253UH POE EP10 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance: 253µH
Size / Dimension: 0.515" L x 0.600" W (13.08mm x 15.24mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
Transformer Type: Isolation and Data Interface (Encapsulated)
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:0.0625:0.271
Height - Seated (Max): 0.451" (11.45mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XFRMR 1.8V 1A 253UH POE EP10 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Inductance: 253µH, Size / Dimension: 0.515" L x 0.600" W (13.08mm x 15.24mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, Transformer Type: Isolation and Data Interface (Encapsulated), Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:0.0625:0.271, Height - Seated (Max): 0.451" (11.45mm).
Інші пропозиції PA1253NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA1253NLT Виробник : Pulse Electronics pulse_spm2007_55-1199546.pdf Power Transformers SMD HiFreq WireWound 253.4uH .42Ohms