PA1292.152NL Pulse Electronics Corporation
SPM2007_39.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 21A 0.98 MOHM
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук