PA1294.910NLT
PA1294.910NLT Pulse Electronics
SPM2007_39.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 910NH 39A 0.48MOHM SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.780" L x 0.770" W (19.81mm x 19.56mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Planar
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.48mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 46A
Height - Seated (Max): 0.290" (7.37mm)
Inductance: 910 nH
Current Rating (Amps): 39 A