PA2004NL
PA2004NL Pulse Electronics
P663.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: PULSE XFMR 1:1:1 437UH
Packaging: Tube
Inductance: 437µH
Size / Dimension: 0.340" L x 0.265" W (8.64mm x 6.73mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:1:1
ET (Volt-Time): 20VµS
Height - Seated (Max): 0.140" (3.56mm)
Part Status: Active
на замовлення 1197 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE XFMR 1:1:1 437UH, Packaging: Tube, Inductance: 437µH, Size / Dimension: 0.340" L x 0.265" W (8.64mm x 6.73mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:1:1, ET (Volt-Time): 20VµS, Height - Seated (Max): 0.140" (3.56mm), Part Status: Active.