PA2202.231NLT
PA2202.231NLT Pulse Electronics
PA2202.231NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 230NH 36A 0.48MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.476" L x 0.394" W (12.10mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.48mOhm
Current - Saturation (Isat): 47A
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 230 nH
Current Rating (Amps): 36 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 230NH 36A 0.48MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.476" L x 0.394" W (12.10mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 0.48mOhm, Current - Saturation (Isat): 47A, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Inductance: 230 nH, Current Rating (Amps): 36 A.
Інші пропозиції PA2202.231NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA2202.231NLT Виробник : Pulse Electronics P664-2904933.pdf Power Inductors - SMD 230 nH 36 A 15 % Unshielded DCR=480 uOhms