PA2240.332NLT
PA2240.332NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 3.3 uH 15.1 A 20 % Shielded DCR=9.42 mOhms
на замовлення 267 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук