PA2242.152NLT
PA2242.152NLT Pulse Electronics
datasheet_p943.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 1.5uH 18A DCR=6.6mOhms SMT
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук