PA2242.901NLT
PA2242.901NLT Pulse Electronics
datasheet_p943_1704296367-3371215.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 0.9uH 24A DCR=4.2mOhms SMT
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук