PA2243.122NLT
PA2243.122NLT Pulse Electronics
datasheet_p943_1704296367-3371217.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 1.2uH 26.5A DCR=2.64mOhms SMT
на замовлення 995 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук