PA2243.152NLT
PA2243.152NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 1.5uH 24.5A DCR=3.3mOhms SMT
на замовлення 995 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук