PA2244.222NLT
PA2244.222NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 2.2uH 32A DCR=2.8mOhms SMT
на замовлення 801 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук