PA2244.472NLT
PA2244.472NLT Pulse Electronics
datasheet_p943.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 4.7uH 24A DCR=5.7mOhms SMT
на замовлення 1357 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук