PA2244.822NLT
PA2244.822NLT Pulse Electronics
datasheet_p943_1704296367-3371213.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 8.2uH 17.1A DCR=12.4mOhms SMT
на замовлення 870 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук