PA2247.562NLT
PA2247.562NLT Pulse Electronics
P864-2902958.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 5.6 uH 28 A 20 % Shielded DCR=4.2 mOhms
на замовлення 397 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук