PA2247.822NLT
PA2247.822NLT Pulse Electronics
P864-2902958.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 8.2 uH 25 A 20 % Shielded DCR=7.2 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук