PA2248.153NLT
PA2248.153NLT Pulse Electronics
PA2248.153NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 15UH 22A 7.5 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.650" L x 0.610" W (16.50mm x 15.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 7.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 25.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 22 A
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 22A 7.5 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.650" L x 0.610" W (16.50mm x 15.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 7.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 25.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 22 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA2248.153NLT PA2248.153NLT Виробник : Pulse Electronics PA2248.153NLT Description: FIXED IND 15UH 22A 7.5 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 22 A