PA2248.223NLT Pulse Electronics
PA2248.223NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: IND COMPOSITE 17X16X13
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.689" L x 0.650" W (17.50mm x 16.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 13.86mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 22A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 17 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND COMPOSITE 17X16X13, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.689" L x 0.650" W (17.50mm x 16.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 13.86mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 22A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 17 A.
Інші пропозиції PA2248.223NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA2248.223NLT Виробник : Pulse Electronics PLEI_S_A0011694097_1-2903245.pdf Power Inductors - SMD 22 uH 17 A 20 % Shielded DCR=13.86 mOhms