PA2248.562NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Description: IND COMPOSITE 17X16X13
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.650" L x 0.610" W (16.50mm x 15.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.9mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 40A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 29 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND COMPOSITE 17X16X13, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.650" L x 0.610" W (16.50mm x 15.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.9mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 40A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 29 A.
Інші пропозиції PA2248.562NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA2248.562NLT Виробник : Pulse Electronics Power Inductors - SMD 5.6 uH 29 A 20 % Shielded DCR=3.9 mOhms