PA2248.822NLT Pulse Electronics
PLEI_S_A0011694097_1-2903245.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 8.2 uH 26 A 20 % Shielded DCR=5.7 mohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук