PA2430TSETM12I
PA2430TSETM12I Antenna Technologies Limited Company
PA2430TSETM12I.pdf
Виробник: Antenna Technologies Limited Company
Description: 2430 MHZ DIR PATCH ANTENNA
Packaging: Box
Features: Cable - 50.8mm
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.46GHz
Gain: 5dBi
Termination: TNC Male
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Frequency (Center/Band): 2.43GHz
Part Status: Active
Power - Max: 10 W
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: 2430 MHZ DIR PATCH ANTENNA, Packaging: Box, Features: Cable - 50.8mm, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.46GHz, Gain: 5dBi, Termination: TNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Frequency (Center/Band): 2.43GHz, Part Status: Active, Power - Max: 10 W.