PA3146.231HL
PA3146.231HL Pulse Electronics
P709-318207.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Fixed Inductors 230nH 30A 10.5 x 14 x 7.6mm
на замовлення 858 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук