PA3288.151HL
PA3288.151HL Pulse Electronics
P696.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 150NH 64A 0.29MOHM SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.362" L x 0.244" W (9.20mm x 6.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.29mOhm
Current - Saturation (Isat): 70A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 64 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 150NH 64A 0.29MOHM SMD, Packaging: Tray, Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.362" L x 0.244" W (9.20mm x 6.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 0.29mOhm, Current - Saturation (Isat): 70A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Inductance: 150 nH, Current Rating (Amps): 64 A.
Інші пропозиції PA3288.151HL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA3288.151HL Виробник : Pulse Electronics P696-2903755.pdf Power Inductors - SMD 150nH 70A DCR=290Ohms 10%