PA3400TSESF3I
PA3400TSESF3I Antenna Technologies Limited Company
PA3400TSESF3I.pdf
Виробник: Antenna Technologies Limited Company
Description: 3400 MHZ DIR PATCH ANTENNA
Packaging: Box
Features: Cable - 76.2mm
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 3.3GHz ~ 3.5GHz
Gain: 4dBi
Termination: SMA Female
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Frequency (Center/Band): 3.4GHz
Part Status: Active
Power - Max: 10 W
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3400 MHZ DIR PATCH ANTENNA, Packaging: Box, Features: Cable - 76.2mm, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 3.3GHz ~ 3.5GHz, Gain: 4dBi, Termination: SMA Female, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Frequency (Center/Band): 3.4GHz, Part Status: Active, Power - Max: 10 W.