PA3784.151HL
PA3784.151HL Pulse Electronics
P725.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 150NH 67A 0.18MOHM SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.394" L x 0.315" W (10.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.18mOhm
Current - Saturation (Isat): 83A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 67 A
на замовлення 4629 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 150NH 67A 0.18MOHM SMD, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.394" L x 0.315" W (10.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 0.18mOhm, Current - Saturation (Isat): 83A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Inductance: 150 nH, Current Rating (Amps): 67 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA3784.151HL PA3784.151HL Виробник : Pulse Electronics P725.pdf Power Inductors - SMD 150nH Unshielded 67A DCR=0.18mOhms