PA4025.231HL
PA4025.231HL Pulse Electronics
P733.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 230nH 58A 10 x 12.3 x 6.8mm
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PA4025.231HL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4025.231HL Виробник : Pulse Electronics Corporation P733.pdf Description: FIXED IND 230NH 62A 0.29 MOHM