PA4025.231HLT Pulse Electronics
PA4025.231HLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 230NH 58A 0.29MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.409" L x 0.268" W (10.40mm x 6.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.29mOhm
Current - Saturation (Isat): 75A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm)
Inductance: 230 nH
Current Rating (Amps): 58 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 230NH 58A 0.29MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.409" L x 0.268" W (10.40mm x 6.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 0.29mOhm, Current - Saturation (Isat): 75A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm), Inductance: 230 nH, Current Rating (Amps): 58 A.
Інші пропозиції PA4025.231HLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4025.231HLT Виробник : Pulse Electronics pulse_plei_s_a0001755260_1-2904600.pdf Power Inductors - SMD IND BEAD 10.4L X 6.8W X 12 NPB