PA4302.332NLT
PA4302.332NLT Pulse Electronics
PA4302.332NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 3.3UH 5.6A 22.8MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 22.8mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 5.6 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 5.6A 22.8MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 22.8mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 5.6 A.
Інші пропозиції PA4302.332NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4302.332NLT PA4302.332NLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0001691906-1.pdf Power Inductors - SMD 3.3uH SMT Inductor 7.5 x 7.5 x 5.6mm