PA4303.122NLT
PA4303.122NLT Pulse Electronics
PA4303.122NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 1.2UH 7.5A 9 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 9mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 7.5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.2UH 7.5A 9 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 9mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 7.5 A.
Інші пропозиції PA4303.122NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4303.122NLT PA4303.122NLT Виробник : Pulse Electronics PA4303.122NLT Description: FIXED IND 1.2UH 7.5A 9 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 9mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 7.5 A