PA4304.272NLT
PA4304.272NLT Pulse Electronics
PA4304.272NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 2.7UH 6.1A 16.5MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 16.5mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 6.1 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.7UH 6.1A 16.5MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 16.5mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Inductance: 2.7 µH, Current Rating (Amps): 6.1 A.
Інші пропозиції PA4304.272NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA4304.272NLT PA4304.272NLT Виробник : Pulse Electronics P748-559350.pdf Fixed Inductors 2.2uH SMT Inductor 12.5 x 12.5 x 6mm