PA4308.333NLT
PA4308.333NLT Pulse Electronics
PA4308.333NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 33UH 2.3A 358 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 358mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 2.3A 358 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 358mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 2.3 A.