PA5000.002NL
PA5000.002NL Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Description: TRANSFORMER, FORWARD, EP13, SMT
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.531" L x 0.520" W (13.50mm x 13.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Style: Wirewound
Frequency: 200kHz
Type: For DC/DC Converters
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
Applications: Forward, Push-Pull Converters
Voltage - Isolation: 3000Vrms
Voltage - Primary: 33 ~ 75V
Voltage - Auxiliary: 10V @ 50mA
Footprint: 0.697" L x 0.531" W (17.70mm x 13.50mm)
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Inductance @ Frequency: 100µH
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRANSFORMER, FORWARD, EP13, SMT, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.531" L x 0.520" W (13.50mm x 13.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Style: Wirewound, Frequency: 200kHz, Type: For DC/DC Converters, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, Applications: Forward, Push-Pull Converters, Voltage - Isolation: 3000Vrms, Voltage - Primary: 33 ~ 75V, Voltage - Auxiliary: 10V @ 50mA, Footprint: 0.697" L x 0.531" W (17.70mm x 13.50mm), Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Inductance @ Frequency: 100µH, Part Status: Active.