Продукція > PULSE > PA5002.161NLT
PA5002.161NLT
PA5002.161NLT Pulse
datasheet_p807_1621369763.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 0.16uH 20% 100KHz 18.8A 0.0046Ohm DCR T/R
Написати відгук
Інші пропозиції PA5002.161NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5002.161NLT PA5002.161NLT Виробник : Pulse Electronics pulse_plei-s-a0011300681-1.pdf Power Inductors - SMD .16uH 13.9A DCR=9.54mOhms 20%