Продукція > PULSE > PA5002.681NLT
PA5002.681NLT
PA5002.681NLT Pulse
datasheet_p807_1621369763.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 0.68uH 20% 100KHz 13.4A 0.0102Ohm DCR T/R
Написати відгук
Інші пропозиції PA5002.681NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5002.681NLT PA5002.681NLT Виробник : Pulse Electronics pulse_plei_s_a0011300681_1-1991248.pdf Fixed Inductors 0.68uH 20% AEC-Q200 10.5A DCR=13.8mOhm