Продукція > PULSE > PA5002.801NLT
PA5002.801NLT
PA5002.801NLT Pulse
datasheet_p807_1621369763.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 0.8uH 20% 100KHz 13A 0.0118Ohm DCR T/R
Написати відгук
Інші пропозиції PA5002.801NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5002.801NLT PA5002.801NLT Виробник : Pulse Electronics pulse_plei_s_a0011300681_1-1991248.pdf Fixed Inductors 0.80uH 20% AEC-Q200 9.4A DCR=16.3mOhm