PA5004.152NLT Pulse Electronics
PA5004.152NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: IND MODED POWER 6.8X6.6X3.1 SMT
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.260" L x 0.252" W (6.60mm x 6.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 9.13mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 15.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 15 A
Написати відгук
Description: IND MODED POWER 6.8X6.6X3.1 SMT, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.260" L x 0.252" W (6.60mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 9.13mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 15.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 15 A.