Продукція > PULSE > PA5006.331NLT
PA5006.331NLT
PA5006.331NLT Pulse
datasheet_p810_1621369763.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 0.33uH 20% 100KHz 19A 0.0048Ohm DCR T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PA5006.331NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5006.331NLT PA5006.331NLT Виробник : Pulse Electronics P810-2903028.pdf Power Inductors - SMD 0.33uH 20% AEC-Q200 17A DCR=6.2mOhm