Продукція > PULSE > PA5007.272NLT
PA5007.272NLT
PA5007.272NLT Pulse
datasheet_p811_1621618704.pdf
Виробник: Pulse
Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 2.7uH 20% 100KHz 11.4A 0.0154Ohm DCR T/R
Написати відгук
Інші пропозиції PA5007.272NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5007.272NLT PA5007.272NLT Виробник : Pulse Electronics Fixed Inductors 2.7uH 20% AEC-Q200 11.4A DCR=15.4mOhm