PA5400.331NLT
PA5400.331NLT Pulse Electronics
P874-2902816.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 0.33uH Shielded 20% 9.2A 20mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук