PA5400.471NLT
PA5400.471NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 0.47uH Shielded 20% 7.2A 30mOhms
на замовлення 3760 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук