PA5400.561NLT
PA5400.561NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 0.56uH Shielded 20% 6.6A 36mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук