PA5400.562NLT
PA5400.562NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 5.6uH Shielded 20% 2.2A 360mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук