PA5400.821NLT
PA5400.821NLT Pulse Electronics
P874-2902816.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 0.82uH Shielded 20% 5.8A 48mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук