PA5401.101NLT
PA5401.101NLT Pulse Electronics
PA5401.101NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 100NH 10.5A 9MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 9mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 14A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 nH
Current Rating (Amps): 10.5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100NH 10.5A 9MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 9mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 14A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 100 nH, Current Rating (Amps): 10.5 A.
Інші пропозиції PA5401.101NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5401.101NLT PA5401.101NLT Виробник : Pulse Electronics PA5401.101NLT Power Inductors - SMD 0.1uH Shielded 20% 14A 9mOhms