PA5401.562NLT
PA5401.562NLT Pulse Electronics
PA5401.562NLT
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 5.6uH Shielded 20% 2.6A 238mOhms
на замовлення 1664 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6UH 2.2A 238MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 238mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.6A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 2.2 A.
Інші пропозиції PA5401.562NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PA5401.562NLT PA5401.562NLT Виробник : Pulse Electronics PA5401.562NLT Description: FIXED IND 5.6UH 2.2A 238MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 238mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.6A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 2.2 A