PA5402.122NLT
PA5402.122NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 1.2uH Shielded 20% 7.8A 30mOhms
на замовлення 2371 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук