PA5402.181NLT
PA5402.181NLT Pulse Electronics
P875-2902822.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 0.18uH Shielded 20% 28A 5.4mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук