PA5402.222NLT
PA5402.222NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 2.2uH Shielded 20% 6A 61mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук