PA5402.331NLT
PA5402.331NLT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 0.33uH Shielded 20% 18A 8.6mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук